KURUMSALMes Gruop Mes Gruop 1975 yılında madencilik ve metal sektöründeki faaliyetleriyle, büyüme yolculuğunun ilk adımını atan Mes Şirketler Grubu; bu sektördeki güçlü yapılanmasıyla, ulusal ve uluslararası platformda sayısız başarılara imza attı.

Tedarik edilen hammaddeleri, üretim tesislerinde son ürün haline getirerek müşterilere sunan Mes Şirketler Grubu; bu uzmanlığını başarı kazanacağı yeni alanlara taşıdı.

Merkezi İstanbul’da bulunan Mes Şirketler Grubu, bugün demir-çelik başta olmak üzere madencilik-metal ve inşaat alanlarında faaliyet gösterirken, mükemmeli arama, sağlıklı büyüme, istikrar ve müşteri odaklı üretim gibi ilkelere bağlılığıyla, bugün yurtiçi ve yurtdışında güven telkin eden bir şirket konumundadır.

Her alanda teknolojinin yakın takipçisi olarak altyapı yatırımlarına önem veren Mes Şirketler Grubu, insana yaptığı yatırımlarla profesyonel çizgisini daha yukarılara taşıdı.

Bugün istikrarlı büyüme çizgisine turizm sektöründeki yatırımlarını da ekleyen şirket, dünyanın markalaşmış otel zincirlerini yeni halkalarını İstanbul’da hizmete sokmuştur.

İnşaat sektöründe de; alışveriş merkezi, konut ve ofis gibi farklı alanlardaki projelere imza atarak, hem İstanbul’a önemli eserler kazandırmış, hem de sektörde büyüyen bir güç olduğunu kanıtlamıştır.

Bugün geldiği noktada, tüm şirketlerinin bilinirliği üst düzeyde olan Mes Şirketler Grubu, adı güvenle özdeşleşen markasını, dünyada da saygın şirketler arasına taşımayı hedeflemektedir.

Mes Şirketler Grubu, geçmişten getirdiği deneyimlerinin, gelecekteki hedeflerine ulaşmada en belirleyici gücü olarak görmektedir.MİSYONUMUZ

Tüm şirketlerimizin sinerjisiyle; faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak amacıyla, ilkeli, hızlı, nitelikli ve ekonomik üretim yapmaktır.VİZYONUMUZ

MES Şirketler Grubu olarak vizyonumuz; ulusal ve uluslararası pazarda faaliyet gösterdiğimiz iş alanlarında ve sunduğumuz hizmetlerde, kalite ve müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak ve bu eksende örnek bir marka olabilmek.